20 років в Україні
Робимо дні кращими
highlights
Медіа

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман відвідав офіс компанії Teva Pharmaceutical Industries Ltd. в Єрусалимі

 16 травня 2017 року, Єрусалим 

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман відвідав Ізраїль з дводенним візитом 15-16 травня, щоб посилити зв’язки між двома країнами та налагодити стратегічне партнерство в кількох напрямках, в тому числі в сфері охорони здоров’я.

У рамках візиту, пан Гройсман зустрівся з Прем’єр-міністром Ізраїлю Беньяміном Нетаньягу, Президентом Ізраїлю Реувеном Рівлином та Спікером Кнесету Юелем Едельштейном. Крім того, 16 травня Володимир Гройсман провів зустріч з представниками бізнес-спільноти Ізраїлю в інноваційному центрі фармацевтичної компанії Teva Pharmaceutical Industries Ltd. (Teva) в Єрусалимі.

IMG 6

Прем’єр-міністра супроводжувала виконуюча обов’язки Міністра охорони здоров’я пані Уляна Супрун, Міністр освіти і науки Лілія Гриневич, Віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе, Керівник Офісу з залучення та підтримки інвестицій Даніель Білак, Міністр соціальної політики Андрій Рева, Міністр культури Євген Нищук  та інші представники офіційної делегації.

Крім представників компанії Teva, на зустрічі були присутні керівники ізраїльських інноваційних медико-біологічних компаній та підприємств Orbimed Israel, Brainsway Ltd., Mobile ODT, Witalize Ltd., Sanara Ventures, а також представники Міністерства економіки Ізраїлю, Асоціації виробників Ізраїлю та Ізраїльського Інституту Експорту. Учасники обговорювали можливості розвитку системи охорони здоров’я в Україні та погодились тісно співпрацювати в процесі медичної реформи та, зокрема, в проекті E-health.

Основним принципом проекту є тісна співпраця між Урядом, громадськими організаціями та бізнес-спільнотою. Слідуючи цьому принципу, Teva відкрита до обговорення кращих практик та інновацій у сфері охорони здоров’я, які компанія розробляє та використовує.

IMG 7Після дискусії, Прем’єр-міністр та офіційна делегація відвідали виробничі потужності Teva.

“Ми зацікавлені, щоби бізнес-середовище розвивало взаємодію, і цей діалог мав конкретний результат. Ми відкриті у підвищенні кооперації. Ми знаходимося на початку зміни цієї системи. Все, що пов'язано з медициною, фармакологією, є дуже важливим для України",  – наголосив Володимир Гройсман.

Він зауважив, що одним з прикладів успішної співпраці Ізраїлю та України в медичній сфері є робота компанії Teva, яка однією з перших долучилася до урядової програми "Доступні ліки".

“Teva повністю підтримує медичну реформу, яка може вплинути на розвиток фармацевтичного ринку в Україні. Ми переконані, що можемо зробити свій внесок в її втілення. Ми також відкриті до подальшої співпраці в рамках ініціатив Уряду України”, зазначив Авіноам Сапір, Старший віце-президент з інновацій та генеральний директор Teva в Ізраїлі.

15 травня 2017 року було підписано План співробітництва у галузі охорони здоров'я та медицини між Міністерством охорони здоров'я України та Міністерством охорони здоров'я Держави Ізраїль на 2017-2021 роки.

Крім того, очікується, що до кінця 2017 року буде підписано Угоду про вільну торгівлю між двома державами.

 


Фармацевтична компанія TEVA здійснює поставку ліків для МОЗ України в рамках гарантій, наданих Crown Agents

19 квітня 2017 року, м. Київ

Агенція Crown Agents вже протягом більш ніж 10 років є надійним партнером уряду України та ставиться вкрай відповідально до виконання всіх своїх зобов'язань. Проект закупівель ліків для онкологічних захворювань для МОЗ України, фінансований за кошти державного бюджету 2015 року, був успішно реалізованим: загальна сума закупівель склала майже 32 млн долл. США, а потенційна економія досягла 17 млн долл.

Отримавши запит МОЗ України щодо заміни ряду ліків, термін придатності яких спливає, Crown Agents повністю виконує взяті на себе зобов'язання у рамках раніше наданої державі гарантії. Роботи по заміні вже розпочаті і активно підтримуються поважними виробниками, такими як фармацевтична компанія TEVA з головним офісом в Ізраїлі.

Розуміючи високу соціальну значимість цього проекту, TEVA, що забезпечувала поставки для обох програм, підтримала Crown Agents та оперативно приєдналася до виконання цих зобов'язань. Найближчим часом TEVA поставить Crown Agents весь обсяг ліків, що підлягають заміні, і вони будуть передані МОЗ України, при цьому термін придатності ліків складатиме не менше 75%.

Крістін Джексон, Головний консультант із закупівель Crown Agents:

«Державні закупівлі ліків є надзвичайно важливим проектом. Тому ми особливо ретельно підходимо до вибору постачальників, які мають репутацію компаній, що виконують свої зобов’язання за будь-яких обставин. Наш процес комплексної перевірки (duediligence) впродовж закупівельних тендерів слугує саме цій меті і забезпечує безперебійну та ефективну роботу  за контрактом з державою».

Дмитро Спіцин, Генеральний директор ТОВ «ТЕВА Україна»:

«Ми працюємо в Україні 20 років, в тому числі беремо участь у програмах держзакупівель.Ми пишаємося тим, що перемагаємо в тендерах у чесній конкурентній боротьбі, пропонуючи кращу якість і кращі умови. Ми швидко розпочали роботу над запитом від Crown Agents і виконуємо всі свої зобов'язання. Наша мета – робити якісне лікування доступним в Україні, тому ми вважаємо критично важливим підтримати МОЗ в цьому проекті».

 Довідка про компанію

Crown Agents – міжнародна компанія, яка співпрацює з урядами, міжнародними організаціями та компаніями за напрямками: зміцнення систем охорони здоров'я, управління ланцюгами постачань, управління економічним розвитком і надання гуманітарної допомоги. Crown Agents допомагає країнам реагувати на природні та техногенні кризи, зміцнювати системи охорони здоров'я, розширювати можливості доступу громадян до них, розвивати економіку, покращувати управління фінансами.

Crown Agents має більш ніж 185-річний досвід роботи в усьому світі і веде свою діяльність у понад 100 країнах на 4 континентах.

В Україні Crown Agents працює більше 10 років, допомагаючи реалізовувати проекти в галузі закупівель, управління фінансами, розвитку економіки. Crown Agents співпрацює з:

 • Міністерством фінансів України, Міністерством економічного розвитку і торгівлі України, Міністерством охорони здоров'я України, Антимонопольним комітетом України, Державною службою з надзвичайних ситуацій України, Міністерством охорони навколишнього середовища і природних ресурсів України, Державним агентством з управління зоною відчуження
 • Європейським Союзом і Європейською комісією
 • Урядами США, Великобританії і Японії
 • Світовим банком і Європейським банком реконструкції і розвитку

 Поточні проекти Crown Agents в Україні включають:

 • Проект «Гармонізація системи державних закупівель в Україні зі стандартами ЄС»

 Серед реалізованих проектів Crown Agents в Україні:

 • Проект «Допомога в реформуванні системи закупівель ПАТ “Укрнафта″»
 • Проект «Підтримка реформи державних закупівель»
 • Проект «Будівництво централізованого сховища для відпрацьованих джерел іонізуючого випромінювання»
 • Проведення аудиту процедур державних закупівель ЄБРР
 • Проект «Підтримка реформи управління державними фінансами»
 • Проект «Система закупівель для TACIS 96» 

 


 «Тева Україна» бере участь в урядовій програмі «Доступні ліки»

5 квітня 2017 року, м. Київ

ТОВ «Тева Україна» бере участь у програмі Міністерства охорони здоров’я України «Доступні ліки», яка дозволить забезпечити основними лікарськими засобами громадян України із серцево-судинними захворюваннями, діабетом II типу або бронхіальною астмою. Саме ці захворювання, за даними МОЗ, найбільше впливають на показники смертності в Україні.

3 квітня 2017 року МОЗ затвердив Реєстр лікарських засобів, які пацієнти зможуть безкоштовно або з невеликою доплатою отримати у аптеках, які є учасниками програми «Доступні ліки». Вартість ліків буде відшкодовувати держава, для цього у бюджеті 2017 року передбачено 500 мільйонів гривень.

Реєстр містить 157 назв лікарських засобів, серед них 12 препаратів компанії «Тева», такі як «Клопідогрел-Тева», «Бісопролол-Тева», «Метформін-Тева», «Беклазон-Еко», «Лопірел», «Діанормет 850». Препарати імпортуються в Україну з країн ЄС та з Ізраїлю. Більшість з них пацієнти зможуть отримати з незначною доплатою, від 2,90 грн до 8,90 грн. А, наприклад, «Беклазон-Еко», роздрібна ціна якого становить 243,64 грн. за упаковку, буде для пацієнтів безкоштовним.   

«Програма відшкодування пацієнтові вартості лікарських засобів – це важливий крок для забезпечення доступності лікування в Україні. Ми раді зробити свій внесок в її розвиток. Сподіваємось, що найближчим часом перелік лікарських засобів, які беруть участь у програмі, буде розширюватись, щоб більшою мірою забезпечити потреби українських пацієнтів», зазначив Дмитро Спіцин, генеральний директор ТОВ «Тева Україна».

Більше інформації про програму «Доступні ліки» ви знайдете за посиланням.

 


Teva отримала схвалення FDA для нового препарату для лікування хореї, симптому хвороби Гантінгтона¹

Таблетки дейтетрабеназину стануть першими новими ліками для лікування хореї, симптому хвороби Гантінгтона (Huntington’s disease), розробленими за останні десять років

3 квітня 2017 року, Єрусалим

Компанія Teva Pharmaceutical Industries Ltd. (NYSE та TASE: TEVA) оголосила про схвалення з боку FDA (Food and Drug Administration, Управління безпеки харчових продуктів та лікарських препаратів США) нового лікарського засобу, таблеток дейтетрабеназину, для лікування хореї, симптому хвороби Гантінгтона. Це перший дейтерований препарат, схвалений FDA², та всього другий препарат, схвалений для лікування хвороби Гантінгтона. Раніше FDA надала даному лікарському засобу статус орфанного, тобто такого, що призначений для діагностики, профілактики чи лікування рідкісних захворювань.

Хвороба Гантінгтона – рідкісне нейродегенеративне захворювання. Хорея – безцільні неконтрольовані різкі рухи – є найвиразнішим фізичним проявом хвороби, який спостерігається у майже 90% пацієнтів.

«Хорея є основним симптомом у більшості пацієнтів із хворобою Гантінгтона. Вона обмежує функціональність, впливає на повсякденні речі. До цього часу пацієнти майже не мали можливостей для лікування цього симптому», говорить доктор Майкл Хайден, Президент глобального науково-дослідного центру та Головний науковий директор Teva.
«Спираючись на результати клінічних досліджень, після яких було схвалено дейтетрабеназин, ми вважаємо, що цей препарат буде унікальною можливістю для лікування наших пацієнтів», зазначив він.

Повний текст прес-релізу, інформацію про дейтетрабеназин та про хворобу Гантінгтона ви можете знайти за посиланням.

¹ Хвороба Гантінгтона, Huntington’s disease, - генетичне захворювання нервової системи, що найчастіше уражає людину в віці 35-50 років внаслідок змін в гені IT-15, яке призводить до атрофії стріатума, а на пізній стадії – до атрофії кори головного мозку.

² Перелік нових препараратів, схвалених FDA в 2017 році; інформація про схвалення препарату, як такого, що має нову молекулярну основу.

 


 Щодо препаратів «Доксорубіцин-Тева» та «Цисплатин-Тева»

 6 березня 2017 року, м. Київ

ТОВ «Тева Україна» повідомляє, що не має відношення до імпорту та розповсюдження в Україні препаратів «Доксорубіцин-Тева, ліофілізат для розчину для інфузій по 50 мг у флаконі №1» серій 16С01QA та 16B15MA,  та «Цисплатин-Тева, раствор для инъекций 1мг/мл, 100мл, №1» (російське маркування), виробництва компанії «Фармахемі Б.В.», Нідерланди.

Згідно з приписами Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками № 1100-1/2.0/171-17 від 20.02.2017 та № 779-1/2.0/171-17 від 02.02.2017, продаж, зберігання та реалізація вищезгаданих лікарських засобів забороняється. За попередніми результатами внутрішнього розслідування відділу безпеки ТОВ «Тева Україна», дані препарати могли потрапити на територію України незаконно.

ТОВ «Тева Україна» співпрацює з контролюючими органами та робить все можливе зі свого боку щодо розслідування інциденту.

Наголошуємо, що всі інші серії  лікарського засобу  «Доксорубіцин-Тева, ліофілізат для розчину для інфузій по 50 мг у флаконі №1» (номер реєстраційного свідоцтва UA/9704/01/02) дозволені до обігу в Україні.  

Також звертаємо вашу увагу на офіційну назву та реєстраційний номер препарату «Цисплатин-Тева, концентрат для інфузій, 1мг/мл у флаконі 100мл №1», реєстраційний номер UA/7552/01/02, дозволеного до обігу та застосування в Україні.

 Довідка про компанію

ТОВ «Тева Україна» – найбільша міжнародна фармацевтична компанія в Україні та один з п’яти лідерів українського фармацевтичного ринку¹. Компанія представляє понад 200 відтворених (генеричних) та оригінальних лікарських препаратів, які застосовуються у різних галузях медицини. «Тева Україна» об’єднує більше 400 співробітників. У 2017 році компанія відзначає двадцятиріччя діяльності в Україні.

 «Тева Україна» є частиною Teva Pharmaceutical IndustriesLtd (Teva), провідної міжнародної фармацевтичної компанії зі штаб-квартирою в Ізраїлі, заснованої у 1901 році. Teva спеціалізується на розробці, виробництві та маркетингу генеричних та оригінальних лікарських препаратів, а також активних фармацевтичних інгредієнтів.

Компанія об’єднує 47 000 співробітників у 80 країнах світу. Препаратами та послугами Teva щодня користується понад 250 мільйонів людей.

Teva є найбільшим виробником генеричних лікарських препаратів у світі. Компанія використовує понад 1800 молекул у виробництві препаратів для більшості ключових терапевтичних напрямків. Крім того, Teva виробляє оригінальні препарати, спеціалізуючись на захворюваннях центральної нервової системи, респіраторних захворюваннях, серцево-судинних захворюваннях, етіології, онкології, жіночому здоров’ї.

Більше інформації про Teva Pharmaceutical Industries Limited Ви знайдете на сайті www.tevapharm.com

¹ За даними Proxima за 2016 р.